אודותינו - About Us

בואו להכיר אותנו וכיצד אנחנו פועלים

שמי צבי ואת חברתWell-Ness  הקמתי במטרה לעזור לאנשים שעברו באמצע החיים אירוע רפואי ששינה את חייהם, טלטל אותם מהעולם שבו הם חיו והפך אותם מאנשים נורמטיביים ומאושרים לאנשים סובלים, לאנשים החיים בפחד תמידי ולאנשים המרחמים על עצמם.
 
אני מכיר את זה באופן אישי.
 
הייתי בחור בריא ומאושר. כל חיי הקפדתי על כושר גופני, אימונים, תזונה נכונה, טיילתי ברחבי העולם והשתתפתי בפעילות ספורט אקסטרים במקומות רבים בעולם, חייכתי אל העולם והעולם חייך אליי.
 
בדיקה שגרתית אצל רופא המשפחה טלטלה את חיי. אחרי בדיקה קצרה רופא המשפחה הפנה אותי בדחיפות אל קרדיולוג שהכריז בקול: "אתה חי בנס", וממנו הדרך אל שולחן הניתוחים הייתה קצרה, עברתי ניתוח לב פתוח.
 
מחיים בריאים ומאושרים צללתי אל עולם של מושגים רפואיים שהיה זר לי לגמרי. לא נכנעתי לייאוש, עשיתי את הכול כדי לחזור אל החיים שהיו לי לפני האירוע הרפואי, והצלחתי!
 
אהבתי את הטיולים ברחבי העולם והחלטתי לא לוותר עליהם גם במצבי החדש. מאוד מהר גיליתי שהטיולים החזירו לי את הביטחון העצמי, את שמחת החיים, את האופטימיות, את החשיבה החיובית ואפילו את היכולות הפיזיולוגיות.
 
הצלחתי לעזור לעצמי, ואני רוצה לעזור גם לכם!
 
אני מציע חופשות באירופה ובמזרח הרחוק, חופשות בבתי מלון ייעודיים שבהם יש חדרי כושר, ספא, מתקני ספורט ופעילות ספורט, סדנות יוגה ובתי חולים קרובים בהתאם לצורך. אם תרצו, תוכלו גם להשתתף באירועים ספורטיביים בעולם!
 
לתהליך השיקום הרפואי יש שני צירים, השיקום הפיזיולוגי והשיקום הפסיכולוגי. השיקום הפסיכולוגי מורכב יותר ותלוי בעיקר בכם! האמינו בעצמכם, יש בכם כוח להתמודד, להתגבר על הבעיות ולחזור לחיות חיים בריאים ומאושרים.

**
 
My name is zvi. I am the owner of well-ness. my goal is to help people after major surgeries or medical trauma in order to bring back their life to happiness and self control. 
No more depression, low self esteem, sadness and fear.
I know what you feel....i was there.
After a major open heart surgery in the middle of my life by the age of 39 i had to do it. the doctor told me "well...its a miracle you are alive"
I thought that was the end for my previous life, but instead of get into depression i decided to fight. i traveled the world and it helped me. today i am happy again.
I want to help you as well !